Розпочинаємо серію дописів про те, як насичено та ресурсно пройшов наш Тиждень психології! 
Цього року ми не просто проводили заняття, а будували спільний арт-об’єкт — Вежу психологічної стійкості нашого ліцею «Вартові ресурсу». Після кожного заходу класи отримували символічні «цеглинки». З яких крок за кроком зводилася наша спільна міцність.
Як це було в 1-4 класах:
Учні вчилися розпізнавати радість, сум, злість, страх, відразу та здивування. Діти не лише вгадували емоції, а й тренували емпатію.
Ми вчилися вірити у власні сили! Учні написали на сходинках, чого хочуть навчитися, і отримали майбутні зірочки успіху. Тепер вони знають: якщо щось не виходить — це лише ПОКИ ЩО.
Опановували техніку заземлення «5-4-3-2-1». За допомогою кубиків відчуттів та розфарбованих долоньок учні дізналися, як повернути спокій під час самостійних робіт чи тривоги.
Юні журналісти з «відкритим мікрофоном» брали інтерв’ю у вчителів, асистента вчителя, бібліотекаря, соціального педагога, психолога та однокласників. Це був майстер-клас із побудови діалогу та довіри.
Фундамент нашої Вежі Стійкості
закладено! Початкова школа показала неймовірну активність та щирість. Далі — більше!

