Команда ліцею гідно представила себе на щорічних спортивних Молодіжних іграх, які відбулися 30 квітня в Кам’янському! 🏆
Серед 1️⃣1️⃣ сильних команд з різних навчальних закладів міста, ми продемонстрували справжній командний дух. Кожен учасник виклався на максимум, підтримував один одного та довів: разом ми – сила! 💪🔥
Організатори заходу: Управління молоді та спорту спільно з Молодіжною радою КМТГ, КЗ «Спорт для всіх» за підтримки міського голови Андрія Білоусова та ГО «Бджола».🤝
Особливо надихнув виступ ветерана Олександра Остапенка, який подарував усім присутнім не лише музику, а й глибокий зміст та мотивацію рухатися вперед! 🫂
Пишаємося командою ліцею! Рухаємось далі – до нових перемог! 🚀 Управління молоді та спорту Кам’янської міської ради