Пришкільний табір… Це щось, майже таке ж вічне як і сам Всесвіт!) Адже кожного року після Останнього дзвоника двері Ліцею відкриваються вже для відпочиваючих дітей. І кожного ркоу ще майже місяць коридорами школи розноситься дитячий галас, сміх, веселощі, співи…

Цьогоріч це був не просто табір, а така собі тематична довжелезна (3 тижнева) вечірка за мотивами відомого фільму-гри “Джуманджи”. Цілих 100 дітей із Ліцею № 5 і Колегіуму № 16 були учасниками цієї захоплюючої гри (із врахуванням наших реалій, звісно).

Гравці (дітлахи) жодної секунди не сиділи на місці. Вони брали участь у змаганнях спартакіади під наглядом і керівництвом Олександра Нікологорського, проводили екскурсії містом разом зі своїми вихователями загонів, відвідували басейн, гуртки орігамі і малювання, співали і танцювали, покращували свої навички з англійської мови із використанням інтерактивних технологій з вчителькою англійської мови Оксаною Марун, розвивались разом з нашим практичним психологом Наталією Кібкало, постійно були в читальному залі з завідуючою бібліотекою Наталією Москаленко, і ще багато-багато чого робили всі разом і поодинці. Також закріплювали правила безпечної поведінки разом із нашими героями-рятувальниками, які відвідали табір.

Загалом всіх вихователів перерахувати просто неможливо, оскільки їх було дуже багато розумних, винахідливих і компетентних. Можна лише зазначити, що в цьому “святі життя” брали участь абсолютно всі вчительки початкової школи як нашого Ліцею, так і деякі з Колегіуму 16.

Час у таборі промайнув непомітно і цікаво. Абсолютно всі учасники нашої веселої гри “Джуманджи” дійшли до її фінішу і стали переможцями в цих перегонах.

І… Всі ми тепер будемо очікувати, а що ж принесе нам пришкільний табір вже наступного року? Якими ще чудовими іграми, розвагами та захоплюючими навчаннями порадує дітей і дорослих, які ними опікуватимуться!!!??? Тож до нових зустрічей, через рік!!!