На цьому тижні в нашому ліцеї відбулося чергове засідання педагогічної ради у форматі світового кафе. Ми створили педагогічну кав’ярню, невимушену атмосферу. Аромат кави був по всій школі.
Обговорювали освіту майбутнього, НУШ, виховний процес в закладі.

До наших кавових розмов долучилися представники парламенту ліцею, які представляли інтереси учнівської спільноти. Дуже бурхлива дискусія, обмін думками, пошук правильних рішень та багато іншого.

Одним з етапів педагогічної ради була презентація кандидатів на посаду президента шкільного парламенту. Кожна програма цікава й насичена. Всі кандидати варті зайняти це місце, але все покажуть вибори.

Велику вдячність хочу висловити Юлія Леонова та Мовчан Оксані Володимирівні за організацію педагогічної ради. Все було продумано до дрібничок. Весняні квіти, кавові сердечка створені власноруч, меню та багато іншого. Радію, що в нашій команді працюють такі люди.

Особливо приємно було чути думки наших ліцеїстів та ліцеїсток. Вони дуже гідно та чітко висловлювали свою позицію, своє бачення освітнього процесу та освіти взагалі. Пишаємось кожним і кожною!
Ліцей №5 ім. Г.Романової