Ваша дитина любить досліджувати соцмережі та багато про них знає? Поки вагається із вибором професії, але хоче знайти те, що буде приносити і гарну оплату, і задоволення? Розкажіть їй про безоплатну медіашколу Youth Media Lab від Центру молодіжних ініціатив Кам’янського. Цього літа вона обʼєднає вмотивовану молодь міста від 14-ти до 25-ти років та дасть їй потужний поштовх для розвитку. Під час навчання учасники:
✔️навчаться створювати контент, який матиме вплив;
✔️отримають цінні знання, які зможуть монетизувати в майбутньому;
✔️візьмуть участь у волонтерських проєктах міста (бібліотека, музей тощо) та застосують теорію на практиці;
✔️отримають досвід і менторський супровід.
За результатами навчання кращі студенти візьмуть участь у 3-денному тренінгу від 1+1 у Києві та отримають цінні призи — ноутбуки. Допоможіть дитині зробити крок на зустріч диджитал-майбутньому та перетворити свої захоплення на вміння! Участь безоплатна. Реєстрація на курс триває до 10.06 включно. Щоб долучитися, заповнюй анкету до 10.06 включно за посиланням:
https://forms.gle/8vnte1mwFXB4ggh86
Проведення тренінгу стало можливим завдяки щирій підтримці американського народу, наданій через Агентство США з міжнародного розвитку (USAID). «Центр молодіжних ініціатив» Кам’янської міської ради реалізує проєкт Youth Media Lab за підтримки проєкту USAID «Демократичне врядування у Східній Україні».

https://forms.gle/8vnte1mwFXB4ggh86