Комунікація

Ми готові до співпраці та заохочуємо участь батьків у шкільному житті дитини, а ваша думка завжди важлива для нас. 
Якщо у вас є потреба зустрітися з учителем, ви можете погодити зручний час за тел. 096-263-55-16.
Зверніть, будь ласка, увагу на те, що для забезпечення ефективності навчального процесу учитель має перебувати з дітьми протягом навчального дня. Зустрічі можна призначити після закінчення навчального процесу або відповідно до графіку прийому батьків.
Більшість необхідної організаційної інформації ви можете отримати, звернувшись до секретаря +38(096-263-55-16). Щодо всіх питань, які не стосуються класного вчителя, ви можете писати на електронну скриньку szsh5.romanova@gmail.com, і ваш запит буде оброблений упродовж двох робочих днів.
Якщо у вас є потреба зустрітися з представником адміністрації, переконайтеся, що ви вже обговорили ваше питання з класним керівником. Якщо дійсно є потреба зустрітися з представником адміністрації, ви можете звернутися до секретаря та зазначити тему спілкування. Секретар допоможе визначити, до кого вам краще звернутися, та призначить зустріч.
Шановні батьки, просимо вас звернути увагу на те, що частина Школи, призначена для вашого перебування — це хол першого поверху. Інші приміщення Школи призначені для навчання, тож у них перебувають лише учні й учителі, адже навчальний процес потребує особливої дисципліни та концентрації. Початок навчального дня — це час, коли діти й вчителі спілкуються в неформальній обстановці, емоційно налаштовуються на день. Вони разом заходять до Школи без супроводу батьків, діти самостійно роздягаються і готуються до уроку. Педагоги початкової школи завжди знаходяться поруч і допомагають, якщо є така потреба, але щодня ми з радістю спостерігаємо, як діти стають більш самостійними та відповідальними. Ці якості, за результатами світових досліджень, напряму пов’язані з внутрішньою мотивацією та бажанням рухатись до поставленої мети. 

Адміністрація Школи

Якщо у вас є питання щодо певного навчального предмету або до вчителя, ви можете його вирішити безпосередньо з учителем, відповідно до графіку прийому батьків.

У разі необхідності поспілкуватися з представником адміністрації ви можете звернутися до секретаря та призначити зустріч.

 

Участь батьків

Ми приймаємо до школи не лише дитину, а й найближчих для неї людей — тата і маму, і бачимо батьків активними учасниками навчально-виховного процесу нарівні з учнями та вчителями. Навчання – це не двосторонній процес взаємодії учнів та вчителів, в ньому присутня і третя, не менш важлива, сторона – батьки.
Такий підхід є абсолютно природним, адже сім’я – це середовище первинної соціалізації дитини, джерело її емоційної підтримки, засіб передачі та збереження цінностей.
Ми чекаємо від батьків:
– віри у свою дитину та прийняття не лише її сильних сторін, а й слабких;
– бажання розвивати творчі здібності та всіляко заохочувати прояви ініціативи свого сина чи доньки;
– довіри до всіх, хто працюватиме з дитиною: до керівництва школи,
вчителів, психолога, адже всі вони — професіонали, віддані своїй справі, які дивляться з вами в одному напрямку і готові до діалогу та співпраці;
– чіткого розуміння, що навчання для дитини є своєрідною роботою, що повинна цінуватися і сприйматися так само, як і ваша щоденна робота;
– зацікавленості шкільними справами дитини та готовності повідомити Школі, якщо виникають зміни у поведінці дитини;
– толерантності до думок, традицій та матеріального статку інших родин;
– підтримки здорового способу життя;
– поваги до української мови, культури та традицій.
Ми завжди відкриті для вас і впевнені, що разом нам вдасться вповні досягти поставленої мети.

Як бути дорослим на території Школи?

<palign=justify> Будь-яка доросла людина, яка знаходиться на території Школи, обов’язково потрапляє в поле зору учнів. І хоча всі ми дуже різні, в оточенні дітей поведінка кожного з нас стає для них взірцем. Тож, знаходячись в будівлі Школи, на подвір’ї чи навіть біля входу, ми маємо особливо слідкувати за собою та бути впевненими, що в даний момент показуємо гарний приклад.
Дії усіх дорослих на території Школи мають вплив на формування особистості дітей, тому потрібно завжди пам’ятати, що в Школі та поруч з нею не можна курити та використовувати нецензурну лексику. 
Разом ми зможемо створити для дітей середовище, яке вони підтримуватимуть у майбутньому й за межами Школи!