🇺🇦«Цвіт нації»
Саме під такою назвою відбулася цьогорічна церемонія нагородження найактивніших ліцеїстів та ліцеїсток нашого закладу! 🏆
Шість номінацій в яких ми сьогодні відзначили наших учнів та учениць: «Інтелектуальна надія», «Обдарованість та творчість», «Активна життєва позиція», «Відкриття року», «Спрямовані в майбутнє» та універсальна нагорода «Цвіт нації».
Пишаємось нашими неймовірними ліцеїстами та ліцеїстками! Наша надія, майбутня еліта, прогресивні та вмотивовані молоді люди, які готові підкорювати нові вершини!
Безмежно вдячні почесним гостям, які сьогодні до нас завітали, розділити з нами це свято та підтримати нас! Наталія Рева Alex Nikologorski Громадська організація «Союз ветеранів Афганістану», представники Київського університету культури, виконавці Кам’янський фаховий музичний коледж імені Героя України Мирослава Скорика , вихованці Центр позашкільної роботи та дитячої творчості, м.Кам’янське , Всеукраїнський спортивний клуб Тріумф та всім, хто був з нами поруч! Безмежно раді були всіх бачити!
«Цвіт нації» буде щорічною церемонією. Віримо та сподіваємось, що наступного року церемонія вже буде проходити в Переможній Україні!
Щира вдячність нашим захисникам за те, що боронять нашу країну! Тільки завдяки їм ми сьогодні маємо можливість відзначати наших учнів та проводити заходи! Слава Україні!🇺🇦