Дистанційне навчання з 11.01.2021 по 24.01.2021року

Шановні учасники освітнього процесу!

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 09.12.2020 №1236, листа МОН №1/9-692 від 15.12 2020р. «Про запровадження карантинних обмежень» з 8 по 24 січня 2021 року в Україні запроваджуються посилені карантинні обмеження та на  цей період здобувачам освіти заборонено відвідувати заклади загальної середньої освіти.

Для належної організації освітнього процесу комунальний заклад “Середня загальноосвітня школа №5 ім. Г.Романової” Кам’янської міської ради у зазначений період переходить на дистанційну форму навчання.

Дистанційне навчання в закладі буде відбуватися на он-лайн платформі G Suite (коди доступу здобувачі освіти отримали від класних керівників на початку навчального року). Завдання з кожного навчального предмета буде розміщено у веб-сервісі Classroom (відповідно до класу та предмета), здобувачі освіти самостійно опрацьовують навчальний матеріал та отримують завдання. Он-лайн уроки будуть проводитися відповідно до розкладу (додається) із дотриманням Санітарного регламенту для закладів загальної середньої освіти.

Для зворотнього зв’язку та індивідуальних консультацій учнів з учителями-предметниками використовуйте зв’язок з класним керівником.