Команда ліцею виборола 1️⃣ місце в конкурсі соціальних відеороликів!
Цей конкурс став чудовою можливістю для молоді не лише проявити свої творчі здібності, а й говорити про важливі теми, які хвилюють сучасне суспільство. Серед близько 2️⃣0️⃣ команд саме наша команда гідно представила ліцей та здобула перемогу!
У своїй роботі учасниці показали, що молодь сьогодні – активна, свідома та готова говорити про важливе через сучасні формати. Волонтерство, підтримка військових, єдність, ментальне здоров’я та відповідальність за майбутнє країни – теми, які справді заслуговують бути почутими.
Організували конкурс: ГО «Молода Бджола» спільно з Молодіжною радою КМТГ за підтримки міського голови Андрія Білоусова!
Пишаємось вашою наполегливістю, талантом та бажанням змінювати світ навколо!