На цьому тижні в нашому закладі відбулися збори спільноти активних батьків. Під час заходу, разом з командою, ми намагалися продемонструвати батькам всі сторони шкільного життя. Для того, щоб показати, за якою системою все працює, ми вирішили детально зупинитися на кількох локаціях школи.
     Велику увагу приділили питанню харчування. Це питання зараз дуже гостро стоїть, тому наші батьки мали можливість побачити, як організовано харчування в школі, в яких умовах харчуються діти та готуються страви, як відбувається миття посуду та продегустувати страви з меню, яке пропонує Євген Клопотенко.
     Наша неймовірна бібліотекарка підготувала батькам ознайомчу зустріч з діяльністю бібліотеки, розповіла про актуальність читання художньої літератури та прозвітувала щодо бібліотечного фонду школи.
     Працівники соціально-психологічної служби нашого закладу презентували батькам свою діяльність, обговорили можливі шляхи для співпраці та партнерства.
     Під час зустрічі ми прозвітували про всі фінансові надходження та витрати, провели екскурсію закладом з відвідуванням місць, в яких виконувались будь-які ремонтні роботи.
     Такий формат проведення батьківських зборів був вперше в нашій школі. Вирішили робити такі зустрічі частіше. Попереду на нас чекає ще кілька цікавих форматів :)) Але про це пізніше:)
     Величезну вдячність хочу висловити команді, яка вчора спрацювала на 100%. Дякую Вам за те, що ви поряд, за відданість роботі, дітям та нашій школі. Також велика вдячність батькам за підтримку, довіру, розуміння, бажання зробити нашу школу кращою. Я вчора отримав неймовірне задоволення. Майже 3 години 🙂 на одному диханні 🙂
     І на завершення…. Нам є куди зростати, нам є що розвивати. В нас багато відкритих та невирішених питань. Але завдяки партнерству всіх учасників освітнього процесу, приємній атмосфері в закладі, завдяки органам місцевого самоврядування ми досягнемо поставлених цілей та виховаємо майбутню еліту нашої держави!
З повагою – директор школи Андрій Олійник